YILDIZ ÇELİK BÜRO MOBİLYALARI

1983 yılında metal sandalye üreterek başladığı misyonuna gelişen alışveriş alışkanlıkları ve modern ofisler, mekanı ve zamanı daha verimli kullanma gerekliliği beraberinde ofis koltuk üretimine yönelmemizi sağlamıştır.

Firmamız; ofis koltukları, büro koltukları, VİP ofis koltuk takımları, ahşap ve metal makam koltukları, personel koltukları, bilgisayar koltukları, misafir ve bekleme koltukları ( ikili, ikili sehpalı ve üçlü ), konferans koltukları, sandalyeler, bar tabureleri, cafeterya sandalyeleri, okul ve dershane mobilyaları, hastane ve eczane mobilyaları, ofis mobilyaları ve iş hayatında oturma aksamıyla ilgili bir çok alanda imalat yapmaktadır.

Birlam Tescilli Markamızdır.  Bahçeşehir Mobilyacılar çarşısında Birlam Ofis Mobilyaları adı altında ürünlerimizin satışı gerçekleştirilmektedir..

 
Firmamız, kalite politikasının bir parçası haline gelen mutlak müşteri memnuniyetini hedefleyerek çalışmaktadır. Yıldız Çelik Büro Mobilyaları gelişen ve değişen teknolojik alt yapısıyla, tecrübeli kadrosuyla, ar-ge, proje ve tasarımlarıyla ofis koltuk ihtiyaçlarınızın çözümünde en iyi ürünü en uygun şekilde sunmaya devam edecektir. Yıldız Çelik Büro Mobilyaları farklılık ve yenilik arayanların tercih merkezi haline gelmiştir. Çünkü biz bildiğimiz işi yapıyoruz… Bizi tercih eden tüm bayi ve müşterilerimize teşekkür ederiz

  • Müşteri Memnuniyeti
  • Hızlı Teslimat
  • Yenilikçi Hizmet
  • Hizmet Kalitesi
  • Kaliteli Hammadde
  • Profesyonel Ekip

Tüm gelişmelerden haberdar olun

Ofis Koltukları & Ofis Kanepeleri

Üretmek bizim işimiz